REM projekt artystyczny

obsługa kampanii spektaklu
REM - projekt artystyczny

Piotr Hull

REM to interdyscyplinarny projekt, łączący teatr z choreografią baletową, literaturą, wideo-artem i operą. Zderzone w nim zostaną dwa skrajne doświadczenia, będące jednocześnie podstawowymi formami naszej nieobecności w świecie: sen i śmierć. Pomysłodawcą spektaklu jest Piotr Hull – fryzjer, wydawca magazynu Żurnal ArtBook, właściciel salonu Wilcza 18/1 w Warszawie.

Zadaniem agencji było opracowanie strategii reklamowej i jej egzekucja. Przyświecała nam idea Teatru Otwartego, zakładająca dotarcie do wyselekcjonowanych grup użytkowników, ze szczególnym uwzględnieniem osób, które na co dzień nie interesują się teatrem lub baletem. W kampanii reklamowej sięgnęliśmy zatem po narzędzia zazwyczaj pomijane przy promocji spektakli teatralnych. To był strzał w dziesiątkę. Poza precyzyjnym dotarciem do grup docelowych wygenerowaliśmy szum i zainteresowanie ludzi teatru, mediów kulturalnych i influencerów.

Praca przy tak niezwykłym projekcie była prawdziwym zaszczytem.

klient
Piotr Hull
start
Maj 2017
projekt
REM - projekt artystyczny
sukcesy
260 tys. wyświetleń filmów promujących spektakl / 14 tys. osób zainteresowanych zakupem biletu / ponad 30 publikacji prasowych
podziel się