Octo Buzz – wymyślamy buzz marketing od nowa

Octo Buzz – wymyślamy buzz marketing od nowa

Octo Buzz – wymyślamy buzz marketing od nowa

Octo Buzz to marka własna Berry Project wyspecjalizowana w kampaniach marketingu szeptanego. Nasze wieloletnie doświadczenia w zakresie buzz marketingu połączyliśmy z siłą nowego brandu i świeżego podejścia do analizy sytuacyjnej naszych Klientów.

Kontrola opinii w sieci – tak najkrócej można opisać spektrum naszej oferty w zakresie monitoringu Internetu, aktywnego wpływania na sentyment wypowiedzi i reagowania na wyzwania społecznościowe marek i osób. Specjalizację oparliśmy o 4 kluczowe filary:

  • Responsywny monitoring Internetu w czasie rzeczywistym – dzięki użyciu najlepszych na rynku narzędzi, wiemy wszystko, co mówi się o danej marce w sieci. Tu i teraz.
  • Szybkie reagowanie na kryzysy – znajdujemy ogniska potencjalnego kryzysu, wyjaśniamy konflikty i nie dopuszczamy do nieuzasadnionej fali hejtu. Działamy jako Ekspert i Rzecznik dla marek.
  • Kreowanie rekomendacji zakupowych – odpowiadamy na pytania użytkowników, edukujemy konsumentów, zachęcamy ich do rekomendacji.
  • Wsparcie pozycjonowania marki –  prowadzimy działania SEO, wzmacniamy pozycję w wyszukiwarkach internetowych i zwiększamy ruch na stronach naszych Klientów.

Pracowaliśmy m.in dla firm z branży technologicznej, spożywczej, medialnej, telekomunikacyjnej.

Chcesz się dowiedzieć, jak widzą Ciebie Twoi klienci?

Zamów bezpłatny audyt marki.  Opracowaliśmy autorską metodę analizy marki w Internecie na podstawie 6 wskaźników. Każdy audyt zawiera punktową ocenę oraz szczegółowe rekomendacje.  Audyt Twojej marki przygotujemy w ciągu 3 dni roboczych. Całkowicie bezpłatnie.

Dowiedz się więcej i zamów na www.octobuzz.pl