Miniblog

Foto

3 trendy i związane z nimi wyzwania w marketingu na 2019 r.

Dzisiejsze prawa są jutrzejszą historią. Dryfujemy po oceanie ponowoczesności. Zmiany w obszarze zachowań społecznych, oczekiwań konsumentów oraz dostępności nowych rozwiązań technologicznych zdają się wyłącznie przyśpieszać. Konsumpcja ma się lepiej niż kiedykolwiek.
Czytaj dalej >>
Foto

Octo Buzz – wymyślamy buzz marketing od nowa

Octo Buzz to marka własna Berry Project wyspecjalizowana w kampaniach marketingu szeptanego. Nasze wieloletnie kompetencje w zakresie buzz marketingu połączyliśmy z siłą nowego brandu i świeżego podejścia do analizy sytuacyjnej naszych Klientów.
Czytaj dalej >>
Foto

Zaczynamy obsługę LA BRASSERIE MODERNE

Nasza współpraca z grupą Sofitel owocuje kolejnymi projektami w portfolio agencji. Właśnie rozpoczęliśmy obsługę warszawskiej restauracji La Brasserie Moderne.
Czytaj dalej >>
Foto

Tworzymy strategię komunikacji dla Instytutu Fizyki PAN

Sukces! Agencja Berry Project podejmuje się specjalnego zadania jakim jest opracowanie nowej strategii komunikacji dla Instytutu Fizyki PAN. To dla nas zaszczyt.
Czytaj dalej >>
Foto

Stworzyliśmy limitowaną paczkę dla MIUGO. Poznaj City Jungle!

Znacie już młodą, polską markę zegarków, która powstała z inicjatywy małżeństwa z warszawskiej Saskiej Kępy? Zamiast ekstrawagancji twórcy proponują subtelne, klasyczne formy inspirowane minimalizmem i naturą. Kolekcja składa się z 3 modeli o oryginalnych nazwach: MIU, GO i LOV. Razem z duetem @WarsawJungle stworzyliśmy dla tego Klienta specjalne wydanie limitowanej paczki wiosennej, która zawiera niezwykłe, […]
Czytaj dalej >>
Foto

Nowe osoby w zespole Berry Project

Rośniemy, a do tego potrzeba nam nowych ludzi. W ostatnim czasie do zespołu Berry Project dołączyli: Paulina Hofman, wszechstronnie uzdolniony account manager i copywriter w jednej osobie. W Berry rozwija przede wszystkim projekty dla Media Expert. Joanna Wrzeszcz, nasza nowa liderka działu buzz marketingu. To dzięki niej nasi klienci wiedzą jak i gdzie się o […]
Czytaj dalej >>

W Berry tworzymy digital od strategii po produkcję. Kompleksowo.