O nas

W Berry Project wierzymy w 3 rzeczy: ciężką pracę, liczby i

niezależną kreatywność

Nie boimy się wyzwań, eksperymentów i wchodzenia w nieznane. Ufamy w nasz proces strategiczny i kreatywny. Bazujemy na twórczej kulturze. Jesteśmy odważni w pomysłach i niezwykle rzetelni w egzekucji. Obecni i gotowi. Spotkajmy się i porozmawiajmy o wyzwaniach stojących przed Twoją firmą.

Marcin Mystkowski – strateg i właściciel

_MG_2978A

Doświadczony zespół

Działamy na rynku od 2008 r. W tym czasie zbudowaliśmy potężne portfolio doświadczeń. Berry Project to agencja do zadań specjalnych. Stoi za nami świetnie zgrany zespół ludzi wychowanych w pięknych latach 80-tych i 90-tych. To daje nam odpowiednią perspektywę do łączenia skutecznych rozwiązań biznesowych z digitalową fantazją.

_MG_2998A

Z kim działamy?

Pracowaliśmy zarówno dla jednoosobowych działalności, liderów przedsiębiorczości, jak i państwowych organizacji.
Mamy doświadczenie w kompleksowej obsłudze digital od strategii przez kreację po realizację.

Tworzymy Strategię

Twórczo podchodzimy do wyzwań komunikacyjnych, które stoją przed naszymi Klientami.

wprowadzamy na rynek

Pomysły zamieniamy w rzeczywiste rozwiązania, które pomagają naszym Klientom skutecznie realizować cele komunikacyjne.

Rozwijamy i optymalizujemy

Marki w warunkach silnej konkurencji muszą nastawić się na zmianę. Nic nie jest stałe, nic nie jest dane raz na zawsze. Dlatego zajmujemy się analizą i optymalizacją działań.

Berry jest odpowiedzialne

Dla wielu z naszych Klientów odpowiadamy za całokształt aktywności komunikacyjnych. Dobrze czujemy się w projektach, w których możemy wziąć pełną odpowiedzialność za kreację i realizację działań.

Berry jest otwarte

Rynek nieustannie się zmienia, dlatego w Berry Project mamy otwarte głowy. Strzeżemy naszej kultury kreatywności i czerpiemy inspirację z bardzo różnych źródeł. Digital to gra zespołowa, dlatego tak bardzo zależy nam na relacjach z Klientami, które bazują na szczerości i nieustannym przepływie informacji. To pozwala nam lepiej mierzyć się z naszymi zadaniami.

W Berry tworzymy digital od strategii po produkcję. Kompleksowo.